Glinojeck , Magda Cena : Proszę o kontakt 577901944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

MALARZ WYKOŃCZENIOWIEC LUB ANTYKOROZJI- praca w Niemczech!!

Jesteś malarzem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera)

•zapewnione zakwaterowanie

•cotygodniowe zaliczki

Wymagania:

•prawo jazdy mile widziane

•doświadczenie w pracy jako malarz

•znajomość języka niemieckiego(mile widziane)

Zakres obowiązków:

•wszelkie prace związane z w/w stanowisku

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magda  tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Numer ogłoszenia : 14893
Liczba odsłon: 2, dzisiaj0